Testo 160 TH - záznamník teploty a vlhkosti - sleva 10%

Záznamník dat s integrovaným teplotním a vlhkostním senzorem, malé konstrukční rozměry a nenápadný design Optimální přizpůsobení okolí díky volitelnému, individuálně upravitelnému krytu Deco-Cover Perfektní propojení: ukládání dat v Testo-Cloud, alarm v reálném čase pomocí e-mailu nebo SMS (volitelně ve spojení s licencí Advanced) Jednoduchá instalace, integrace a obsluha Chraňte svoje citlivé a cenné exponáty a archiválie pomocí rádiového záznamníku dat testo 160 H s integrovaným teplotním a vlhkostním senzorem. Díky záznamníku klimatických veličin testo 160 H je totiž kdykoliv zajištěno rozsáhlé sledování okolního klimatu v muzeích, depozitářích a archivech.


Kategorie: Akce
Výrobce: nezadáno
Cena bez DPH: 5238.00 Kč
Cena s DPH: 6337.98 Kč

Katalogový list ke stažení

Popis výrobku   

 

 

 

 

 

 

Testo 160 TH je součástí série záznamníků dat testo 160, která byla vyvinuta specielně pro zvláštní požadavky v muzeích. Rozmanitými možnostmi kombinací integrovaných senzorů a sond lze každou situaci sledování výstavy optimálně pokrýt přes sklad až po přepravu objektů sbírek.

Obsluha a programování záznamníků je snadné a provádí se přímo přes Testo-Cloud.

Sledování teploty a vlhkosti vzduchu rádiovým záznamníkem dat testo 160 TH

Rádiový záznamník dat testo 160 TH je záznamník klimatických veličin se snadnou obsluhou pro sledování teploty a vlhkosti vzduchu s integrovaným teplotním a vlhkostním senzorem.

Naměřená data se ukládají ze záznamníku přes Vaši WLAN přímo v Testo-Cloud. Při překročeních hraniční hodnoty jste díky funkci alarmu ihned vyrozuměni zprávou e-mailem nebo (volitelně) SMS. S Vaším chytrým telefonem vybaveným internetem, s tabletem nebo počítačem máte kdykoliv a všude přístup ke všem naměřeným hodnotám a analyzačním funkcím.   

Rádiový záznamník dat testo 160 TH – přizpůsobitelný a nenápadný

Testo 160 TH se dá na základě svých malých rozměrů (64 x 76 x 22 mm) a svého prostého designu bez problémů umístit na výstavě nebo ve vitríně. Ve spojení s volitelným, individuálně upravitelným krytem Deco-Cover (viz příslušenství) se dá záznamník optimálně přizpůsobit svému okolí a zůstane proto velmi nenápadný. Vaše vystavované předměty tak zůstanou stále v popředí.

Perfektní propojení: s rádiovým záznamníkem dat testo 160 TH a Testo-Cloud

Testo-Cloud je centrální prvek obsluhy série záznamníků dat testo 160. S testo 160 TH uložíte svoje naměřená data přes existující WLAN do Testo-Cloud. Zde můžete svůj rádiový záznamník dat konfigurovat, nastavovat hraniční hodnoty pro alarmy a analyzovat svoje naměřená data. Abyste měli přístup do Testo-Cloud, musíte se nejprve zaregistrovat na www.museum.saveris.net.

Instalace systému je snadná a lze ji provést buď přes vyhledávač nebo pomocí aplikace testo Saveris 2 App pro IOS a Android.

Podle požadovaného rozsahu funkce máte při používání Testo-Cloud na výběr mezi bezplatnou funkčností Basic a rozsáhlejší verzí Andvanced. Zřídíte si například funkčnost Advanced pro až 10 uživatelů na účet nebo si zařídíte alarm pomocí SMS při překročení hraniční hodnoty.

Oblasti použití rádiového záznamníku dat testo 160 TH: muzeum, archiv a depozitář

Stále měříte spolehlivě teplotu a vlhkost vzduchu ve vitríně nebo ve výstavním prostoru. Profesionální rádiový záznamník dat testo 160 TH je optimalizován pro aplikace týkající se sledování okolních podmínek v muzeích, galeriích a ostatních výstavních domech. S jeho pomocí spolehlivě ochráníte Vaše citlivé a cenné exponáty před poškozením. 

Další výhody a funkce rádiového záznamníku dat testo 160 TH

Interní paměť rádiového záznamníku dat je 40 000 naměřených hodnot a pouzdro je chráněno podle IP20. Standardní baterie mají životnost 12 měsíců a uživatel si je může sám kdykoliv vyměnit. Alternativně lze záznamník provozovat i bez baterií pomocí společně dodávaného rozhraní USB přes síťový zdroj (nutno objednat zvlášť).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozsah dodávky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Rádiový záznamník dat testo 160 TH
  • Včetně bezplatného přístupu do Cloud (funkčnost Basic)
  • Baterie (4 x alkali manganové mikrotužkové AAA)
  • Rozhraní pro USB kabel
  • Nástěnný držák včetně odblokovacího zařízení a lepicí pásky
  • Etiketa s QR-Code
  • Výstupní protokol z výroby
  • Zkrácený návod k obsluze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.