zefin.cz > Produkty > Záložní zdroje pro oběhová čerpadla > Pro externí akumulátor > MTN 1 záložní zdroj pro oběhová čerpadla - AKCE

MTN 1 záložní zdroj pro oběhová čerpadla - AKCE

Záložní zdroj MTN1 s displejem pro externí akumulátor je zařízení určené především k zálohování oběhových čerpadel ústředního topení do výkonu 100W. LED diody na čelním panelu záložního zdroje MTN1 umožňují obsluze sledovat provozní stavy přístroje. MTN1 je vybavený vestavěným termostatem s příložným čidlem teploty, který umožní automaticky zapínat a vypínat čerpadlo v závislosti na nastavené teplotě a tím šetřit elektrickou energii (čerpadlo "běží" pouze pokud je zatopeno). Veškeré přepínání provozních stavů provádí záložní zdroj MTN1 automaticky, bez nutnosti zásahu obsluhy.Pozor záložní zdroj nesmí běžet bez připojené zátěže,proto používejte pro hlídání provozu čerpadla dle teploty termostatu,který je součástí zdroje!!!! Záruka 3 roky!!!

Kategorie: Pro externí akumulátor
Výrobce: nezadáno
Cena bez DPH: 3095.00 Kč
Cena s DPH: 3744.95 Kč

1x1

Pozor záložní zdroj nesmí běžet bez připojené zátěže,proto používejte pro hlídání provozu čerpadla dle teploty termostatu,který je součástí zdroje !!!!

Součástí zdroje jsou :

-připojovací kabely včetně svorek na baterii

-síťová šnůra 1,8m a teplotní čidlo 3m

Baterie není součástí zdroje !!!

Podronosti ke stažení zde    

1x1
1x1
1x1

Copyright © ZEFIN s.r.o. | mapa stránek
Tvorba www stránek a SEO Petr Kvapil