1x1

Akce/Novinky

FRECON frekvenční měniče

Frekvenční měniče FRECON pro řízení otáček 3 fázových asynchronních motorů s odrušovacími filtry.Korejský výrobce frekvenčních měničů LS INDUSTRIAL SYSTEMS (Člen skupiny LG) pro Českou republiku a Slovenskou republiku,který nabízí kromě frekvenčních meničů ,také SOFTSTARTERY,triakové regulátory a další prvky v průmyslové automatizaci.

1x1

QAA 74 - prostorový přístroj k RVS - NOVINKA !!!

Prostorový přístroj k regulátoru RVS je pouze ve verzi drátové QAA74 s podsvícením. V přístroji je integrováno čidlo teploty v budoucnu přibude i verze s vlhnostním čidlem. Ovládacím prvkem je pouze jedno rotační tlačítko. Přístup do regulátoru není nijak omezen a je plnohodnotnou náhradou ovládací jednotky. U prostorového přístroje jde nastavit rozsah působnosti na jednotlivé topné okruhy a jejich nastavení. Ovládání je intuitivní a přehledné. Přístup do menu prostorového přístroje lze omezit a zmenšit tím riziko nežádoucího zásahu ze strany nepoučeného uživatele.

1x1

Ekvitermní regulátory RVS ALBATROS

Ekvitermní regulátory RVS plně nahrazující regulátory RVA s více mutifunkčními výstupy,s možností bezdrátové prostorové jednotky.Regulátory jsou určeny pro řízení plynových kotelen , tepelných čerpadel, kotlů na tuhá paliva a dalších alternativních zdrojů.Novinkou je regulátor RVS 43.345 pro regulaci až 3 směšovaných okruhů !!!

1x1

O společnosti ZEFIN

Jsme odborný velkoobchod s měřící,regulační a topenářskou technikou již 15 let.V našem sortimentu najdete produkty nejvýznamnějších výrobců v oboru měření a regulace jako jsou  SIEMENS  termostaty a ekvitermní regulátory RVS, HOTJET tepelná čerpadla ,  BELIMO servopony a regulační ventily , LDM regulační a  havarijní ventily, DANFOSS elektromagnetické ventily , HONEYWELL a ELEKTROBOCK  pokojové a bezdrátové termostaty , AMIT regulační systémy , ASTIP záložní zdroje , SENSIT a REGMET snímače teploty , ESBE směšovací ventily, ZPA termostaty a manostaty , ARMAGAS havarijní uzávěry plynu , JTO a AUGUSTA detektory plynu , ASCO elektromagnetické ventily , JABLOTRON GSM ovladače, BD SENSORS snímače tlaku.

V České republice máme 2 prodejní sklady V Sezimově Ústí a v Plzni.
U všech produktů jsou uvedeny doporučené ceny výrobců bez DPH a jejich popis.
Pokud budete chtít v našem eshopu nakupovat,tak nás kontaktujte nebo zašlete poptávku a mi Vám rádi vypracujeme nabídku a domluvíme s Vámi výhodné slevy na jednotlivé skupiny zboží.

Dodací lhůty jsou velmi rychlé,protože nejpoužívanější sortiment máme skladem.
Pro celý sortiment zajištujeme záruční i pozáruční servis

Více informací o společnosti. 

 

CETRÁLA
Sezimovo Ústí

Sezimovo Ústí - Školní náměstí
+420 381 276 440
zefin@zefin.cz

Ladislav ZELENDA
603 899 403
zelenda@zefin.cz
POBOČKA
Plzeň

Čermákova 1797/16, 301 00
Plzeň-Jižní Předměstí
+420 377 420 223
zefin.plzen@iol.cz

Martin ŠAUR
603 899 189
saur@zefin.cz1x1

Často hledané odkazy

Regulátory pro vytápění a VZT  Ekvitermní regulace  Tepelná čerpadla  Frekvenční měniče  Servopohony  Směšovací armatury  Prostorové termostaty  Regulátory teploty a tlaku  Snímače teploty  Regulační a havarijní ventily  Snímače vlhkosti  Elektromagnetické ventily  Snímače tlaku Termostatické ventily  Detektory plynu  Regulátory ADEX  Záložní zdroje pro vytápění  Termostaty pro topení a chlazení 

Copyright © ZEFIN s.r.o. | mapa stránek
Tvorba www stránek a SEO Petr Kvapil